הסיפור שלנו

אנחנו תמר ורוית, ומתוך החויה הפרטית שלנו, בחרנו לפתוח חנות בוטיק מתוקה למתנות ייחודיות לקטנטנים.
בחנות האונליין שלנו אנחנו מגישות לכם.ן רעיונות מקוריים למשפחה שבדרך ולקטנטנים המצטרפים אליה, כדי שתוכלו לחוות יחד את חווית הילדות וההורות.

ככל שהשנים חולפות אנחנו יותר ויותר מעריכות את הרגעים שזכינו לתעד. הזיכרונות שאנחנו רוצים לשמור לתמיד, ציוני הדרך המשמעותיים של התינוק שלנו הם ללא ספק כאלה שנרצה לשמור ולהוקיר. אנו ב- Cute n’ More אספנו בשבילכם מבחר של מתנות מעוצבות, מודרניות ומקסימות, שיגרמו לכל מי שיקבלן להתרגשות אמיתית.

בטיחות

בתור הורים בעצמנו, אנו יודעים מה הדבר החשוב לכם ביותר והוא בטיחות תינוקכם

המוצרים שלנו ברובם 100% אורגנים, היפואלרגנים ותואמים את הסטנדרטים המחמירים ביותר ובכך מתאימים לעור הרגיש של התינוק.

מודעות סביבתית

אנו עושים ככל שאנו יכולים לבחור חומרים שהם בטיחותיים כלפי הסביבה ובעלי יכולת מיחזור גבוהה. אנו משיבים חזרה לכדור הארץ בכך שאנו תורמים חלק מההכנסות שלנו לאירגון TiME (This Is My Earth) , זהו אירגון בינלאומי, ללא כוונת רווח שמציע לכל אזרח בעולם את ההזדמנות להגן על המגוון הביולוגי שמצוי בסכנה ומאויים על ידי פעילות בני האדם. קראו עוד על האירגון המופלא הזה כאן

תמיכה

אנו מחוייבים לספק עבורכם את האיכות הגבוהה ביותר של מוצרים ורמת שירות ללא פשרות. אנו תמיד מקבלים בברכה פידבק והצעות מלקוחותינו על מנת לשמר את רמת השירות שלנו ותמיד לשאוף לשיפור מתמיד.

אנו מציעים לכם

אנו תמיד מנסים לבחור עבורכם מוצרים אורגניים, היפואלרגנים ותמיד כאלה שתואמים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר לשימוש בתינוקות ובילדים. אנו גם עושים את המקסימום לבחור חומרים שהם ידידותיים לסביבה ובלי יכולת מיחזור.

Cute ‘ More מחוייבים לאיכות ומגבים זאת ב 100% הבטחת שביעות רצונכם.
אנו כן בשבילכם, לקבל את משובכם, הצעות לשיפור ובכל תלונה אם ישנה. בבקשה אל תהססו לפנות אלינו במסנג’ר, מייל או בטופס מילוי הפרטים ואנו נחזור אליכם מהר ככל שניתן.

אנו מציעים מתנות מקסימות לתיעוד בלתי נשכח של זיכרונות ילדות מתוקים.
המוצרים הייחודיים שלנו מושלמים כמתנה ליולדת או לכל הורה צעיר, מעוצבים כולם באהבה ובכיף.

אנו מאמינים שכל אחד, מבוגר או צעיר, צריך תמיד לחוש בנוח עם עצמו או עצמה
ושתהיה לו ולה החופש לבחור
כל צבע שבו הם מרגישים נהדר. מסיבה זו, השמטנו את האבחנה בין “ילד” ל”ילדה” בסינון המוצרים שלנו. תוכלו בקלות לסנן פריטים לפי מידה, צבע, סוג המוצר ומחירו.
אנו גם מאמינים שכל אחד ואחת מחויבים לקחת חלק ולסייע בשמירה ובהגנה על כדור הארץ המאויים שלנו. לכן, אנו תורמים חלק מההכנסות שלנו לאירגון TiME אירגון ללא כוונת רווח המפנה את כל הכספים הנתרמים לרכישה של קרקעות עשירות במיני בעלי חיים וצמחים ובכך לשמרם מפני הרס והשמדה.

שיתופי פעולה

אם אתם מעוניינים בשיתופי פעולה איתנו, נשמח לשמוע מכם! פנו אלינו כאן 

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Categories