יומן התפתחות לתינוק באנגלית בהדפסה עצמית

$19

שימרו לתמיד את הזיכרונות המשמעותיים מחמש שנותיו הראשונות של התינוק שלכם

עבודת אומנות שצוירה ביד, מלווה בציורים מקסימים על דפים להדפסה עצמית (23×28 ס”מ)

50 דפים וכרטיס ברכה מאוייר

כולל גם גליונות מאויירים לתיעוד הצמיחה והגדילה והמעקב אחר התפתחות השיניים של תינוקכם

כולל גם 20 מדבקות תיעוד התפתחות התינוק מאויירות!

 

 

  ... people are viewing this right now

  Share

אהבה זה כל הסיפור

יומן התפתחות לתינוק מעוצב בהמון אהבה ומקוריות. איורים יפהפיים של הארנבון והחברים החמודים שלו צויירו בצבעי מים ועובדו במחשב, ילוו את צעדיו הראשונים של תינוקך בשנות חייו הראשונות. זוהי הדרך הכי יצירתית ומושלמת לתעד את כל אותם רגעים משמעותיים ואת גדילתו של תינוקך. התמונות שתבחרו בשילוב עם טקסט שיכוון אתכם לאורך הדרך, ישאירו לך ולתינוק שלך מזכרת יקרה וייחודית שתזכרו בה עוד שנים רבות.

המתנה המושלמת

אלבום תמונות לתינוק של Cute n’ More זו מתנה מושלמת ליולדת או לכל הורה מצפה. למה?
  • ❤  ספר התינוקות השלם ביותר / אלבום זיכרונות לתינוק/ יומן התפתחות לתינוק המקיף והנרחב ביותר.
  • ❤  עיצוב יוניסקס שמתאים לכולם: מושלם לבנים או לבנות!
  • ❤  אלבום התפתחות לתינוק שמיועד לכל סוגי המשפחות: הטקסטים שלנו נבחרו בקפידה בכדי להתאים למגוון תרחישים של כל סוגי הורות (להט"בים, משפחות חד הוריות, משפחות מאמצות ועוד)
  • ❤  הספר שהכי קל להשלים: מציאת הזמן והאנרגיה למילוי אלבום שנה ראשונה לתינוקות יכולה להיות מאתגרת ומעייפת, ולכן בכדי להקל עליכם במיוחד, שקלנו את כל מה שהייתם רוצים לתעד באיזון מושלם בין טקסט לתמונות.
  • ❤  יומן התפתחות לתינוק מתאים גם לתמונות מאוזנות ומאונכות, כל אלה מעניקים לכם גמישות רבה יותר לבחור את התמונות שאתם הכי אוהבים.
  •  אנו מודעים לכך ששני תינוקות אינם מתפתחים באותו קצב, אז מי אנו שנכתיב מתי התינוק יחייך לראשונה או מתי יתחיל ללכת? זו הסיבה שהקדשנו דפים נפרדים להדפסה עבור כל הצעדים הראשונים של תינוקכם. אתם תציינו את רגע ההתפתחות של תינוקכם כאשר הוא מתרחש בפועל.
  •  ❤ אתם לא צריכים לחתוך את הצילומים לגדלים מוזרים, ביומן התפתחות לתינוק המעוצב שלנו יש לכם מספיק מקום לכל תמונה וטקסט שתבחרו לשלב.
אנו ממליצים להדפיס את העיצובים באמצעות מדפסת איכותית (דיו, לייזר או מדפסת מסחרית בחנות). אם אתם מדפיסים בבית, תקבלו את התוצאות הטובות ביותר אם תדפיסו על נייר לבן עבה . חמישה קבצי פי.די.אף ישלחו אליכם עם השלמת התשלום על ההזמנה יש לכם עוד שאלות? FAQ  השאלות הנפוצות שלנו
description

מוצר להורדה

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “יומן התפתחות לתינוק באנגלית בהדפסה עצמית”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Categories